ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 15685094
nr 1568 5094
WATERCOLOUR
unidentified artist. Signerad K Lindroth, Vy från Våghusgränd mot Slottet. Watercolour, Image dimensions: 27x43 cm, outer dimensions including frame: 43x58,
Oidentifierad konstnär. Signerad K Lindroth, Vy från Våghusgränd mot Slottet. Akvarell, bildmått: 27x43 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm
SEK 200
Monday October 2 2023
at 20:08:05
100 kr
150 kr